.

درباه شرکت کارگزاری بیمه پوشش

 

شرکت کارگزاری بیمه پوشش توسعه تعاون در سال 1396 با هدف انجام امور بیمه ای بانک توسعه تعاون و بر اساس قوانین بیمه ای کشور به عنوان یکی از شرکت های تابعه بانک توسعه تعاون شروع به فعالیت نموده است. شرکت کارگزاری بیمه پوشش توسعه تعاون با کد شماره 38 تحت نظارت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران مجاز به فعالیت در تمامی رشته های بیمه ای و با کلیه شرکت های بیمه موجود در سطح کشور می باشد.
موضوع فعالیت‌های اصلی شرکت کارگزاری بیمه پوشش توسعه تعاون مطابق ماده 2 اساسنامه بدین شرح است:
1- دریافت اطلاعات لازم از متقاضی خدمات بیمه و ارائه مشاوره به وی در خصوص نرخ و شرایط خدمات بیمه مورد تقاضا و نحوه دریافت خسارت احتمالی.
2- تکمیل فرم پیشنهاد بیمه و امضای آن به نمایندگی از طرف متقاضی خدمات بیمه.
3- اخذ پوشش بیمه مناسب و الحاقیه از موسسات بیمه حسب مورد برای متقاضی خدمات بیمه یا بیمه گذار.
4- پیگیری پرونده های خسارت بیمه نامه هایی که با کد همان کارگزار بیمه صادر شده است، شامل اعلام خسارت و اخذ رسید آن، تحویل مدارک و مستندات لازم برای تشکیل پرونده خسارت به موسسه بیمه و مذاکره با موسسه بیمه در خصوص خسارت به نمایندگی از بیمه گذار.
 

 

استراتژی شرکت کارگزاری بیمه پوشش

 

شرکت کارگزاری بیمه پوشش تلاش دارد با بکارگیری مدیران و کارشناسان متخصص و ممتاز صنعت بیمه و فراهم کردن بستر ارائه خدمات فنی، تخصصی و تجربی و با در نظر گرفتن معیارهای مشتری مداری، گام های استواری در این را برداشته و با ارائه مشاوره جهت خرید بیمه نامه با اصالت با بهترین نرخ و شرایط و پوشش های کافی در کلیه رشته های بیمه ای خدمتگذار مشتریان بانک می باشد.

 

 

چشم انداز

 

شناخته شدن به عنوان برترین کارگزاری بیمه ای کشور در جهت ارائه ی فرآیندهای خدمات بیمه و مشاوره ای به ذینفعان

 

ماموریت

 

خدمت رسانی صادقانه با بهره گیری از روش های به روز، نیروهای متخصص و خبره در جهت تامین بهینه پرتفوی بیمه ای و خلق ارزش به منظور ایجاد امنیت و آرامش برای مشتریان

 

اهداف و ارش سازمانی

 

  • گسترش و توسعه صنعت بیمه به منظور افزایش سطح زندگی و در نهایت رشد اقتصادی کشور
  • رعایت حداقل زمان اجرای صدور بیمه نامه با حفظ کیفیت بیمه نامه
  • نهادینه سازی فرهنگ قانون مداری و شفافیت در اتخاذ پوشش های بیمه ای مناسب و ایجاد آمادگی کامل در جهت اجرای آن
  • بهره گیری از مشاوران بالقوه در حوزه شناخت نیاز مشتریان و به ویژه در تعیین نرخ و شرایط بیمه نامه
  • ارتباط مؤثر با شرکت های بیمه ای معتبر در چارچوب قوانین و مقررات صنعت بیمه
  • نیازسنجی واقعی مشتریان و اطلاع رسانی به موقع جهت تمدید بیمه نامه ها
  • ارتقای کیفیت شبکه فروش با توسعه ی عرضه باندلینگ محصولات بیمه ای
  • نظارت مستمر بر اجرای فرایندها به منظور تطابق با نیاز و خواست مشتریان

 

چارت سازمانی شرکت کارگزاری بیمه پوشش

پیام مدیرعامل

 

صنعت بیمه با داشتن ماهیت توزیع ریسک و تامین منابع مالی بلندمدت سبب توسعه و تسهیل فضای کسبوکار و در نتیجه رشد اقتصادی کشور خواهد شد؛ به همین منظور جهت حفظ و ارتقای چنین صنعتی، شرکت کارگزاری بیمه پوشش مفتخر است که با همت مدیران، کارکنان و شبکه تعاملاتی بهینه میان شرکت های بیمه توانسته با وجود تحریم ها و شیوع بیماری کرونا از ظرفیت ها و توانمندی های خود در راستای حفظ و رونق صنعت بیمه گام بردارد.

براساس چشم انداز شرکت که شناخته شدن بعنوان برترین کارگزاری بیمه ای کشور می باشد؛ تلاش ما از یک سو ارائه خدمات بیمه ای همه جانبه و برتر به مشتریان از مسیری مبتنی بر تکنولوژی های روز و تطبیق با قابلیت های فضای اینترنتی و از سوی دیگر تعاملات بهینه با تمامی شرکت های بیمه ای می باشد.

اینجانب و اعضای هیأت مدیره شرکت کارگزاری بیمه پوشش توسعه تعاون با تمام توان و پشتکار روزافزون همچنان بر عهدمان در جهت ارائه خدمات در خور شأن و منزلت مردم عزیز کشورمان، علل الخصوص خانواده بزرگ بانک توسعه تعاون پایبند هستیم.